ADO Den Haag-Rotterdam İddaa Tahminleri

Yönetimsel açıdan sıkıntılar yaşayan Den Haag son 4 maçından puan alamadı. Bugün kaybetmeye hiç niyetleri yok.

ADO Den Haag-Rotterdam İddaa Tahminleri

Son 4 maçını kaybeden ve yönetimsel açıdan son büyük sıkıntıları olan Den Haag bugün kaybettiği taktirde bir çok şeyi de kaybetmiş olacak. Çok tartışılan Petrovic dışında takımın sahibi Çinli yatırımcılarda eleştirilerin en büyük hedefi durumunda. Oysa lige iyi bir başlangıç yapmışlardı. Herşey güzel giderken yaşanılan yönetimsel sıkıntılar takımında kötü gitmesine sebep oldu. Haftalardır kazanamıyorlar ve gün geçtikçe ligin dibine doğru demir atıyorlar.

Konuk ekipte ev sahibinden çok farklı değil. Saha dışında rakipleri gibi sorunları yok belki ama saha içinde onlarda oldukça sıkıntılı. Son 4 maçlarından galip gelemediler. Son 4 maçlarında 12 gol yediler ve rakip ağlara sadece 5 gol atabildiler. 2 hafta arayla oynadıkları 2 derbi maçını da kaybettiler. Ayrıca önümüzdeki hafta da çok önemli bir fikstüre girecekler.

Den Haag Hollnda'nın en yaşanılır şehridir ama takımları o kadar iyi değil maalesef. Ama önlerinde nefes alabilmek için çok önemli bir maç var. Bugün kazanırlarsa işler bir nebze olsun düzelecektir. Kaybederlerse bir çok şeyi de kaybedeceklerdir.Tahmin: Den Haag kazanır
Hasan Doğan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 27 tahminde
%62.96 Başarılı
%37.04 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR