Angers-Lorient İddaa Tahminleri

Üç maçtır kazanamayan Angers, zayıf rakibi Lorient karşısında bu seriyi sona erdirmek istiyor.

Futbol, Fransa Ligue 1

Angers Kasım ayında zorlu bir süreçten geçti. Bu ay içerisinde çıktığı dört karşılaşmadan sadece bir galibiyet elde edebilen ekip, bununla birlikte üç maçtır kazanamıyor. Geçtiğimiz hafta Paris deplasmanında da 2-0 mağlubiyetle dönen ev sahibi takım, bu sıkıntılı süreci zayıf rakibi karşısında sona erdirmek istiyor. Bu sezon yedi iç saha maçında üç galibiyet, iki beraberlik aldılar. 

Konuk ekip Lorient, ligin sonuncusu konumunda ancak teknik direktör değişikliği onlara bir nebze iyi gelmiş durumda. Metz beraberliği sonrasında geçtiğimiz hafta Rennes galibiyeti ile önemli bir yükseliş gösterdiler. Bu sezon henüz deplasman galibiyeti elde edemeyen ekip, bu yükselen from grafiği içerisinde bu seriyi de kırma peşinde.

Daha önce oynadıkları dört karşılaşmada da Lorient'e yenilmeyen en sahibi ekip için bu karşılaşmada da mutlak favori diyebilmek zor. Rakibinin yükselen performansı ile bu deplasmandan puan kazanmayı umut edeceğini düşünüyorum. Bu nedenle sahibinin kazanması tercihi bir nebze riski, ancak Karşılıklı Gol Var tercihi daha güvenilir.Tahmin: Karşılıklı Gol Var
KAZANDI !
Eric Cantona adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 110 tahminde
%62.73 Başarılı
%37.27 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR