Arnavutluk-İsrail İddaa Tahminleri

Grubun iki dev takımının ardında şansını kovalayan Arnavutluk, aynı puanda olduğu İsrail’i devirip sürpriz yapma şansını korumak istiyor.

Arnavutluk-İsrail

2016 Avrupa Şampiyonası’na katılarak tarihi bir başarı elde eden Arnavutluk, İspanya ve İtalya’nın yer aldığı grupta çok çok düşük bir şansa sahip olsa da elinden geleni yapıp iki devden birinin büyük kayıplar yaşamasını bekliyor. İki devle eşleşmeleri nasıl bir kura şanssızlığıysa, formdayken kolay altedecebilecekleri üç ayrı takımla eşleşmeleri de büyük bir şans. Tabii devlerin de bu takımları birkaç dakikalık baskıyla yıkabilecek olmaları Arnavutluk’un playoff mucizesini gerçekleştirmesinin önüne geçecek.

Arnavutluk ilk iki maçta zayıf rakiplerini yendikten sonra İspanya’yı ağırladığı maçı 2-0 kaybederek ilk yenilgisini aldı ve liderlikten üçüncülüğe geriledi. İsrail de ilk hafta İtalya’ya yenildikten sonra karşılaştığı iki zayıf rakibi Makedonya ve Lihtenştayn’ı 2-1’lik skorlarla devirerek yola devam etti. İsrail için grupta şu an averajla yer aldığı dördüncü sırayı koruyabilmek yeterli bir hedef. Arnavutluk’u geçip üçüncü olabilirlerse başarılı kabul edileceklerdir. Ben bu maçta Arnavutluk’un kolay kazanarak İspanya ve İtalya’yı birer puan farkla takibini sürdüreceğini düşünüyorum.Tahmin: Maç Sonucu 1 - 2.00
Firat Selcuk adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 140 tahminde
%65.00 Başarılı
%35.00 Başarısız