Austria Wien-Astra Giurgiu İddaa Tahminleri

Roma’nın ardından ikincilik savaşı veren ekiplerden ikisi, belki de grubun düğümünü çözecek maçta karşı karşıya geliyorlar.

Austria Wien-Astra Giurgiu İddaa Tahminleri

Astra’nın son maçlarına baktığımızda ortaya genel olarak kötü bir grafik çıkıyor. Oynadığı son 12 resmi maçta üç kez kazanabilen konuk ekibin bu üç galibiyeti de kritik anlarda geldi. “Kazanmaktan başka çaresi yok” denen maçları kazanan Astra, kazanması öngörülen maçlarda ise kayıplar yaşayarak özellikle ligde çok şaşırtıcı sonuçlara imza attı. Ev sahibi ekip ise lig, Avrupa ve kupada oynadığı son 14 maçın 10 tanesini kazanarak oldukça formda bir görüntü çizdi. Roma’ya karşı yaşattıkları sürpriz ve gösterdikleri mücadele de grupta ikincilik için en büyük favori olduklarını ortaya koyuyor ki şu an şansı en yüksek takım da kendileri zaten.

Austria Wien, bu maçı kazandığı takdirde başka hiçbir sonuca bakmadan üst turu garantiye alacak. Eğer kazanamazsa da son hafta Plzen deplasmanındayken bir yandan Astra-Roma maçının sonucunu bekleyecek ki buna gerek olacağını sanmam. Eğer Astra beraberlik alabilse bile Roma’yı deplasmanda yenemeyeceği için şans yine Austria Wien’den yana olacak. Plzen’in bu hafta Roma’yı yenip de potaya girmesine zaten ihtimal vermiyorum. Bu ihtimalleri bir araya getirince Avusturya temsilcisinin işini son güne bırakmayacağını düşünüyorum.Tahmin: Maç Sonucu 1 - 1.50
Firat Selcuk adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 140 tahminde
%65.00 Başarılı
%35.00 Başarısız