Barcelona-M.Gladbach İddaa Tahminleri

El Clasico'da yüzü gülmeyen Barcelona bugün kazanarak grubu lider bitirme peşinde...

Barcelona-M.Gladbach

Gruptan çıkmayı garantileyen Katalonya ekibi La Liga'da son 3 maçında berabere kaldı. Geçtiğimiz hafta sonu da El Clasico'da ezeli rakibi Real Madrid'le son dakikalar da gelen golle berabere kalan Barca, rakibiyle olan 6 puanlık farkı da kapatamamış oldu. Katalanlar'ın en güçlü temsilcisi Pep döneminde ki dominant görüntüsünden epeyce uzakta. Bu yıl hem La Liga'da hem de devler liginde şampiyonluk istiyorlar ama hayallerinin reele dönüşmesi ihtimali şu anda pek olabilir görünmüyor.

Konuk ekip Gladbach ise Bundesliga 1'de galip gelmek nedir hatırlayamazken devler ligin de ise küçükte olsa gruptan çıkabilir miyim hesabı yapıyor. Grup üçüncülüğü cepte ve Celtic'in kazanması için dua ediyorlar. Kendileri de Barca'yı mağlup edebilmenin peşin de koşuyorlar. Sizin anlayacağınız zor dostum zor!

Konuk ekip total de 8 maçtır kazanamıyor. Schubert tartışılıyor ama Sportif Direktör Max Eberl'in açıklamalarına baktığımız da Alman Hoca'nın sezon sonuna kadar takımın başında kalacağını anlıyoruz. Son olarak Bundesliga'da Dortmund'a sürklase oldular ve sahadan 4 gollü bir mağlubiyetle ayrıldılar. Barca ise azalan moralini bugün kazanarak artırmak isteyecektir.Tahmin: Barcelona kazanır
Hasan Doğan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 27 tahminde
%62.96 Başarılı
%37.04 Başarısız