Bayern Leverkusen-Monaco İddaa Tahminleri

Monaco gruptan çıkmayı garantiledi ve bu maça rahat çıkıyorlar. Leverkusen ise kazanma ve gruptan çıkma derdinde.

Bayern Leverkusen-Monaco

Grubun yenilgisiz iki takımı bu akşam karşılaşacak. Monaco daha önce grup liderliğini garantilediği için bu maça oldukça rahat çıkacak. Leverkusen ise bugün kazandığı taktirde bir üst tura çıkacak. Bu iki takım grup maçların da bu sezon namağlup ilerlediler. Leverkusen 5 maçta 4 beraberlik ve 1 galibiyet aldı. Özellikle Tottenham'ı Londra'da mağlup etmeleri gruptan çıkma şanslarını da epeyce artırmıştı.

Monaco ise rakiplerine oranla gruplarda üstün bir performans sergiledi ve grup lideri olarak bir üst tura çıkmayı garantiledi. Bu akşam da prestij mücadelesine çıkacaklar. Çıktıkları son 10 resmi maçta yenilgi yüzü görmediler. Bu 10 maçın 7'sini galip bitirirlerken 3 maçta ise sahadan beraberlikle ayrıldılar. Son haftalarda oldukça formdalar. Son lig maçlarında Bastia'ya adeta gol olup yağdılar. Özellikle Thomas Lemar formda ve gollerini sıralıyor.

Leverkusen Bundesliga 1'de oldukça istikrarsız bir görüntü çiziyor. Son 3 maçlarında galibiyet alamadılar. Saha içi organizasyonları rakipleri Monaco'ya oranla epey geride ama bugün galip gelmeleri durumunda son 16'ya kalma başarısı gösterecekler. Evlerinde oynuyorlar ve bu avantajı kullanmaları gerekli. Mutlak galibiyet parolasıyla maça çıkacaklarını da unutmayalım. Tahmin: Beyern Leverkusen kazanır.
Hasan Doğan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 27 tahminde
%62.96 Başarılı
%37.04 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR