Beşiktaş-Yeşilgiresun İddaa Tahminleri

Sezona fırtına gibi giren Beşiktaş Sompo Japan, konuğu Yeşilgiresun Belediye önünde seriyi sürdürmek istiyor

bjk-yeşilgiresun

Ufuk Sarıca yönetiminde Spor Toto Basketbol Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi'nde kayıpsız şekilde yola devam Beşiktaş arzu ettiği havayı yakaladı. Taraftarın basketbol takımıyla yeniden bütünleşmesiyle birlikte her geçen müsabakada ilgi biraz daha artıyor. Bu da haliyle takımın performansına yansıyor. Siyah-beyazlı camiada 3 kupalı sezondan sonra basketbola duyulan alâkasızlık Ufuk Hoca ile tamamen dağıldı. Fenerbahçe, Efes ve Darüşşafaka gibi yüksek bütçelere kıyasla zayıf bir kadroya sahip olmalarına rağmen şu ana dek iştah fazlasıyla o açığı kapattılar. İstim üzerinde olduklarının altını çizmek gerekir. 

 

Giresun ekibi ise genç isimlerden oluşturduğu yerli rotasyonunu Ricky Ledo ve Anthony Gill gibi kaliteli yabancılarla destekledi ve oldukça da akışkan bir takım görüntüsündeler. Lige 2'de 2 ile başlamalarının ardından geçtiğimiz hafta içeride Fenerbahçe'ye kaybettiler, fakat özellikle karşılaşmanın ilk yarısında gayet iyi bir görüntü verdiler. Bugün Akatlar'da kaybetmeleri de büyük olasılık, fakat Karadeniz temsilcisi kendi basketbolunu parkeye yansıtmaya çalışacaktır. 

 

Her iki takım da süratli basketbol oynamayı arzuluyor ve tempoyu itmekten imtina etmiyorlar. Bu doğrultuda 158.5 sayılık barajın aşılmasını bekliyorum.Tahmin: ÜST
Super Admin adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 29 tahminde
%75.86 Başarılı
%24.14 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR