Boston - Cleveland Playoff Tahminleri

Taraftarturk.com NBA maç tahmini için de doğru adres. NBA maç yorumları ve gecenin NBA tahminlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Boston Celtics - Cleveland Cavaliers

Boston Celtics - Cleveland Cavaliers

Taraftarturk.com adresinde gecenin NBA tahminlerinin yanısıra futbol tahminleri ile maç yorumları, bugün ve her gün sizlerle olmaya devam ediyor. NBA bahisleri için sitemize bakmadan karar vermeyin.

2018 NBA Doğu playoffları konferans finalleri serisinde Cavs kendi sahasındaki maçları alarak tekrar ortak oldu ve durumu 2-2 yaptı. Bu gece seri yine Boston tarafına döndü ama şansların eşit olduğu iddia oranlarına bile yansıyor. Serinin kilit maçı olacak ve biraz daha iyi savunma yapıp hücumda iyi top paylaşabilen takım başarıya ulaşacaktır. Takımlarda yine bilinen sakatlıklar dışında önemli bir eksik bulunmuyor ve 2 maçtır kazanıp gaza gelen Cavs bence bu gece zor da olsa kazanacak diye düşünüyorum. LeBron James yine güzel bir performans ortaya koyacaktır ama Kevin Love başta olmak üzere dış atıcılardan da hücumda katkı gelmesi gerekiyor. Savunmayı yavaştan oturtmaya çalıştılar ve kaybederlerse serinin uçup gitme şansı artacağından dolayı kazanacaklarına inanıyorum. Celtics de genç yıldızlarıyla sonuca gitmeye çalışacak.

Cavs 3-2 yapar.

Tahmin: Maç Sonucu 2
GÜRAY ATAKAV adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 107 tahminde
%71.03 Başarılı
%28.97 Başarısız