Boston - Cleveland Playoff Tahminleri

Taraftarturk.com NBA maç tahmini için de doğru adres. NBA maç yorumları ve gecenin NBA tahminlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Boston Celtics - Cleveland Cavaliers

Boston Celtics - Cleveland Cavaliers

Taraftarturk.com adresinde gecenin NBA tahminlerinin yanısıra futbol tahminleri ile maç yorumları, bugün ve her gün sizlerle olmaya devam ediyor. NBA bahisleri için sitemize bakmadan karar vermeyin.

2018 NBA Doğu playoffları konferans finalleri serisinde durum 3-3 ve son maç Celtics sahasında oynanacak. İki takım da sahasında maç kaybetmedi ve eksiklerine rağmen ev sahibi bugün bir tık daha favori gösteriliyor. Ancak bu gece başka bir tarihi patlamaya tanıklık edebileceğimiz bir LeBron James ve şampiyon kadrodan arkadaşları da büyük finallere çıkak için ellerinden geleni yapacaklardır. Son maçta çarpışma yaşayarak oyundan çıkan Kevin Love bu maçta olmayacak ve her ne kadar büyük bir etki göstermemiş olsa da Cavs için bir handikap olacak ve yerine Jeff Green başlayacak. Ev sahibinde ise Shane Larkin ve Abdel Nader oynayamayacaklar, ancak as kadroları fazla sekteye uğramayacak diye düşünüyorum. Bakalım genç yeteneklerden kurulu ev sahibi mi, yoksa aktif en iyi NBA oyuncularından birinin sürüklediği tecrübeli eski şampiyon mu galip gelecek? Ben oyumu zor da olsa Cavs den yana kullanıyorum.

Tahmin: Maç Sonucu 2
KAZANDI !
GÜRAY ATAKAV adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 107 tahminde
%71.03 Başarılı
%28.97 Başarısız