Burton Albion-Rotherham United İddaa Tahminleri

Daha devre arası gelmeden küme düşmesi neredeyse kesinleşmiş olan Rotherham United, Burton Albion deplasmanına çıkacak.

Burton Albion-Rotherham United İddaa Tahminleri

Burton Albion dört maçtır kazanamıyor ancak geçtiğimiz hafta Preston North End gibi nispeten güçlü bir rakipten deplasmanda puan koparmayı başardılar. Bu sezon evlerinde oynadıkları maçlarda 4 galibiyet 2 beraberlik 2 mağlubiyet alırken 10 gol atıp 5 gol yediler. 6 maç 2.5 gol altı, 4 maç 2-3 gol, 3 maç 0-1 gol aralığında sonuçlandı. Evlerindeki son 7 maçta yalnızca 3 gol yediler.

Rotherham United ise muhtemelen şimdiden, gelecek sene Lig 1’de ne yapacaklarının planını yapmaya başladı. Tam 14 maçtır kazanamıyorlar ve teknik adam Kenny Jackett de takımın başında 5 maç dayanabildikten sonra istifasını açıkladı. Takımın başında şimdilik idareten Paul Warne bulunuyor. 7 puanla en yakın rakibinin 9 puan arkasında olan Rotherham deplasmanlarda 9 maçta yalnızca 1 puan alabildi, 8 gol atarken 28 gol yediler. Bütün maçları 2.5 gol üstü sonuçlandı.

Sözü çok uzatmaya gerek yok, bu maçın tartışmasız favorisi ev sahibi Burton Albion. Karşılıklı gol atılmayacağı da bir diğer seçenek.Tahmin: Burton Albion galibiyeti
KAZANDI !
Ögeday Karabulut adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 121 tahminde
%62.81 Başarılı
%37.19 Başarısız