Cleveland - Boston Playoff Tahminleri

Taraftarturk.com NBA maç tahmini için de doğru adres. NBA maç yorumları ve gecenin NBA tahminlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Cleveland Cavaliers - Boston Celtics

Cleveland Cavaliers - Boston Celtics

Taraftarturk.com adresinde gecenin NBA tahminlerinin yanısıra futbol tahminleri ile maç yorumları, bugün ve her gün sizlerle olmaya devam ediyor. NBA bahisleri için sitemize bakmadan karar vermeyin.

2018 NBA Doğu playoffları final serisinde Celtics sahasındaki maçları kazanarak durumu 2-0 yaptı ve seri için avantajı ele geçirdi. Açıkçası birçoğumuz Raptors serisinde patlama yaşayıp rakibini süpüren Cavs eski günlerine dönüyor diye düşünüyorduk ama, basiretsiz bir koç yönetimi, tek adamlı hücum sistemi ve yerlerde sürünen savunma sayesinde yine başlangıç noktasına geri döndük diyebilirim. Celtics eksiklerine rağmen iyi parçalardan oluşuyor ama o yere göğe sığdırılamayan savunmalarına LeBron James tek çeyrekte 21 sayı bırakınca bazı soru işaretleri de peşinden gelebilir. Şöyle ki; Cavs süpürülmek istemiyorsa bu gece kazanmak "zorunda" ve en azından seyirci avantajını kaybetmeyerek seriyi 2-1 yapacaklarına inanıyorum. LeBron yine büyük bir patlama yapacak, hücumda 1-2 arkadaşı da ona bir zahmet yardımcı olacaktır. Savunma konsantrasyonu da 1 tık artarsa kazanmamaları için hiçbir sebep yok. Yalnız kazanmaları da hiç kolay olmayacak, orası kesin. Omuz sakatlığı nedeniyle önceki maçlarda oynayamayan Shane Larkin için bu seri zor görünüyor, bunun dışında takımlarda eksik bulunmuyor. Cavs bu gece kazanır.

Tahmin: Maç Sonucu 1
KAZANDI !
GÜRAY ATAKAV adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 107 tahminde
%71.03 Başarılı
%28.97 Başarısız