Cleveland - Boston Playoff Tahminleri

Taraftarturk.com NBA maç tahmini için de doğru adres. NBA maç yorumları ve gecenin NBA tahminlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Cleveland Cavaliers - Boston Celtics

Cleveland Cavaliers - Boston Celtics

Taraftarturk.com adresinde gecenin NBA tahminlerinin yanısıra futbol tahminleri ile maç yorumları, bugün ve her gün sizlerle olmaya devam ediyor. NBA bahisleri için sitemize bakmadan karar vermeyin.

2018 NBA Doğu playoffları konferans finalleri serisinde Cavs kendi sahasındaki ilk maçı 30 farkla kazanıp önemli bir mesaj verdi ve bu gece yine seyircisi önünde kazanması şart. Seri şimdi 2-1 Celtics leyhine gidiyor ama bu maçta ibreler Cavs diyor. Takımlarda önemli bir eksik görünmüyor ve biten maçta olduğu gibi, Cavs LeBron James önderliğinde kontrollü bir oyunla kazanarak seriyi baştan başlatacak diye düşünüyorum. Celtics tarafında elbette biten maç sonrası bazı önlemler alınacaktır ama görülüyor ki, Cavs hızlı başlayıp savunma konsantrasyonunu da kaybetmezse fark geliyor ve bu gece benzer tarife ile seri 2-2 olur. Beşinci maçın galibi seriyi büyük ölçüde belirleyecektir.

Tahmin: Maç Sonucu 1
KAZANDI !
GÜRAY ATAKAV adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 107 tahminde
%71.03 Başarılı
%28.97 Başarısız