Cleveland - Boston Playoff Tahminleri

Taraftarturk.com NBA maç tahmini için de doğru adres. NBA maç yorumları ve gecenin NBA tahminlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Cleveland Cavaliers - Boston Celtics

Cleveland Cavaliers - Boston Celtics

Taraftarturk.com adresinde gecenin NBA tahminlerinin yanısıra futbol tahminleri ile maç yorumları, bugün ve her gün sizlerle olmaya devam ediyor. NBA bahisleri için sitemize bakmadan karar vermeyin.

2018 NBA Doğu playoffları konferans finalleri serisinde Celtics evindeki maçları kazanarak durumu 3-2 yaptı ve büyük final kapısını araladı. Ancak evinde güçlü olan tek taraf kendisi değil elbette, bu gece seri yine Cleveland tarafına dönerken favori de ev sahibi görünüyor. Son maçta LeBron James hücumda oldukça yalnız kaldı maalesef, savunma da yerlerde olunca olay buraya kadar geldi. Bu maçta hücumda 1-2 kişinin daha destek çıkacağını ve savunma konsantrasyonunun artacağını düşünüyorum. Özellikle LeBron 7 senedir alışkın olduğu bu seviyeden vazgeçmek istemeyecektir. Geçmişe selam çakan yeni bir patlama izlememiz olası kendisinden. Celtics de burada kazanıp işi bitirmek isteyecek. Ben her türlü Cavs 3-3 yapar diyorum.

Tahmin: Maç Sonucu 1
KAZANDI !
GÜRAY ATAKAV adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 107 tahminde
%71.03 Başarılı
%28.97 Başarısız