Cleveland - Golden State Final Tahminleri

Taraftarturk.com NBA maç tahmini için de doğru adres. NBA maç yorumları ve gecenin NBA tahminlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors

Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors

Taraftarturk.com adresinde gecenin NBA tahminlerinin yanısıra futbol tahminleri ile maç yorumları, bugün ve her gün sizlerle olmaya devam ediyor. NBA bahisleri için sitemize bakmadan karar vermeyin.

2018 NBA playoffları büyük final serisinde durum 2-0 oldu ve 2 maç Cleveland sahasında oynanacak. Bu maç serinin devamı adına çok kritik ve Cavs için tek ihtimal bulunuyor. Bunun yarattığı bir baskı altında olacaklar, Warriors ise daha rahat oynayacak. Bir süredir sakatlık nedeniyle olmayan Andre Iguodala yetişebilir deniyor, ancak tabii ki sınırlı süre alabilir. Ancak oynayamazsa LeBron James 1 tık daha iyi performans gösterecektir. İlk maçta deplasmanda 51 sayı atarken fazla zorlanmamıştı kendisi, bu gece de seyircisine başka bir tarihi performans izleteceğine inanıyorum. Hücumda destek alması ve takımın savunmada biraz daha iyi oynamasıyla işi bitirebilirler. Öte taraftan, son şampiyon kazanarak süpürme planlarına girecektir. Çok zorlu bir maç ama bu gece seri 2-1 olacaktır. Çünkü Cavs artık 7 maçlık seri hedefliyor.

Tahmin: Maç Sonucu 1
KAYBETTİ
GÜRAY ATAKAV adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 107 tahminde
%71.03 Başarılı
%28.97 Başarısız