Cleveland - Golden State Final Tahminleri

Taraftarturk.com NBA maç tahmini için de doğru adres. NBA maç yorumları ve gecenin NBA tahminlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors

Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors

Taraftarturk.com adresinde gecenin NBA tahminlerinin yanısıra futbol tahminleri ile maç yorumları, bugün ve her gün sizlerle olmaya devam ediyor. NBA bahisleri için sitemize bakmadan karar vermeyin.

2018 NBA playoffları büyük final serisinde Cavs en kritik maçta geçen sene olduğu gibi sahasında kaybetti ve seri 3-0 oldu, büyük ölçüde de şampiyonluk kaybedildi. Zaten kimse bu takımla Warriors gibi bir rakibi devirebileceklerine inanmıyordu ama bu kadar erken bitmesi yine hüsran yaratacaktır. En azından bu maç için LeBron James başta olmak üzere güzel bir direnç göstereceklerini ve kazanacaklarını düşünüyorum. Andre Iguodala bu maçta da oynayacak ve LeBron savunmasında biraz uğraştıracağa benzer. Son maçta kenardan gelip gayet güzel oynayan Rodney Hood benzer şekilde süre alır diye umuyorum. Kevin Love - J.R. Smith - Kyle Korver gibi isimlerin üçlük performansları da hücumda oldukça önemli. Savunma tarafında ise Tristan Thompson - Larry Nance Jr. ikilisine büyük iş düşecek. Warriors ise bu gece bitirmek isteyecektir ama kendi seyircileri önünde bitirmek de ayrı bir keyif olabilir. Beşinci maça uzarsa kilit konuma gelecektir. Buradaki olası Cavs galibiyeti ise 7 maçlı bir seriye götürebilir bizi. Neyse şimdilik fiiliyata bakalım.

Bu gece seri 3-1 olur.

Tahmin: Maç Sonucu 1
GÜRAY ATAKAV adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 107 tahminde
%71.03 Başarılı
%28.97 Başarısız