Everton-Manchester United İddaa Tahminleri

Yaşadıkları düşüşe bir çıkış kapısı arayan iki ekip Everton ve Manchester United, Pazar seansının kapanış mücadelesinde karşı karşıya geliyor.

Futbol, İngiltere Premier Lig

Everton, sekiz haftadır yaşadığı düşüşe henüz dur diyebilmiş değil. Bu süreçte yalnızca bir galibiyet almanın yanı sıra dört mağlubiyet ile üst sıralarda yer alabilme şansını kaybetmiş oldular. Keza topladıkları on dokuz puanla yedinci sırada yer alıyorlar. Bununla birlikte üç maçtır da galip gelemiyorlar. Bu kötü gidişe rağmen henüz mabetleri Goodison Park'da henüz maç kaybetmeyen Koeman ve öğrencileri, iç sahada çıktığı altı karşılaşmada üç galibiyet, üç de beraberlik aldı.

United, ligde çıktığı son sekiz karşılaşmada yalnızca zorlu Chelsea maçından mağlup ayrıldı. Bu süreçte Arsenal ve Liverpool gibi zorlu ekiplerle karşılaşan takım, altı beraberlik ile zorlu fikstürü atlattı. Ancak bu beraberlikler her ne kadar başarılı gibi görünse de, kendinden görece daha zayıf rakipler karşısında galip gelemeleri, bir nebze de olsa tepki görmelerine neden oldu. Bu karşılaşmaya cezası nedeni ile Mourinho'dan yoksun çıkacak Kırmızı Şeytanlar, deplasmandaki kayıp üç maçlık dönemin ardından Swansea galibiyeti ile seriyi bozdu ve şimdi galibiyet serisi için sayı biriktirme uğraşında.

Tahmini zor karşılaşmada, her iki ekip de yaşadığı düşüşe bir çare bulabilme derdinde. Bu nedenle maçta taraflardan birinin galip geleceğini söyleyebilirim. Maç Sonucu 1&2, taraf bahsi yönünden değerlendirilebilir bir seçenek iken, gol bahsi konusunda Karşılıklı Gol Var tercihi öne çıkan seçenek.Tahmin: Maç Sonucu 1&2 | Karşılıklı Gol Var
KAZANDI !
Eric Cantona adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 110 tahminde
%62.73 Başarılı
%37.27 Başarısız