Excelsior-NEC Nijmegen İddaa Tahminleri

Derbiden sonra çıktığı 3 maçta galibiyet elde edemeyen Excelsior bu hafta kazanarak nefes almak istiyor.

Excelsior-NEC Nijmegen İddaa Tahminleri

Rotterdam derbisinden zaferle çıkan Excelsior sonrasında çıktığı maçlarda ayrı bir özgüvenle sahada olmuştu. Vitesse ve AZ Alkmaar maçlarında 2-2 ve 3-3 berabere kalmaları önemliydi. Önemliydi çünkü rakiplerine kafa tutabilmeleri onlar için farklı bir hissiyat oluşturmuş ve geriye düştükleri maçlarda reaksiyon gösterebilme becerisini kazanmışlardı. O güzel gidişat geçen hafta Heerenveen karşısında bozuldu. Sahadan 2-1 mağlup ayrıldılar ama skoru bir kenara bırakırsak sahadaki futbol oldukça içaçıcıydı.

Konuk NEC Nijmegen ise bu sezon golcü sıkıntısını fazlasıyla yaşayan ekiplerden. Santrforları Mayi 17 maçta 4 gol atabildi ve onun dışında gol yüküne ortak olan oyuncu sayısı bir elin parmaklarından daha az. Haliyle yaşadıkları gol sıkıntısı maçlara da fazlasıyla yaşıyorlar. Geçtiğimiz hafta Den Haag'ı 3-0 geçtiler ve bu hafta için bir aceba dedirttiler. Yıldız adayı genç oyuncu Ferdi son haftalarda daha fazla süre almaya başladı. Rahyi ve Jornell Grot'ta performanslarını biraz daha yükseltirlerse ileride takımı daha yukarı taşıyabilirler.

Çok gol beklediğim bir maç değil. Neticede konu ekibin gol sıkıntısı ortada. Excelsior'da evinde kaybetmek istemiyor. İlk yarı tutuk ikinci yarısı ise taktik savaşı halinde geçecek bir mücadele olacaktır.Tahmin: 2.5 gol altı biter
Hasan Doğan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 27 tahminde
%62.96 Başarılı
%37.04 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR