Galatasaray-Barcelona İddaa Tahminleri

Üst tur iddiasını sürdürmek isteyen Galatasaray Odeabank, Abdi İpekçi'de Barcelona'yı ağırlıyor.

gs-barça

THY Euroleague'de aldığı Darüşşafaka Doğuş galibiyetinin ardından Spor Toto Basketbol Ligi'nde Beşiktaş engelini de aşan Galatasaray'da moraller bir nebze olsun düzeldi. Zorlu Barcelona mücadelesi öncesi Birleşik Amerikalı oyun kurucu Justin Dentmon da affedilerek kadroya dahil edilmiş durumda. Sinan'ın oyun kurucu mevkiindeki başarılı dublajı ve Blake Schilb'in ritim bulmuş olması Cimbom'un hanesindeki pozitifler. Ancak sezona çok iyi giren Austin Daye'de bir miktar form düşüklüğü gözlendiğini de söylemek gerekir.

Barcelona ise geçtiğimiz hafta Palau Blaugrana'da konuk ettiği ezeli rakibi Real Madrid'e karşı yaşadığı ağır mağlubiyet sonrası İstanbul'a geliyor. Sakatlıktan kurtulan Justin Doellmann ve Victor Claver'in Galatasaray'a karşı oynaması bekleniyor. Yılların deneyimi Juan Carlos Navarro'nun durumu ise maç saatinde belli olacak.

Abdi İpekçi'de son derece çekişmeli bir mücadele olacağını düşünüyorum. Temsilcimizin şanssızlığı Barça'nın da şiddetle galibiyete ihtiyaç duyması ve bu karşılaşmanın ağır bir El Clasico mağlubiyetinin ardına rastlaması. Eksiklerin dönüşü ile birlikte Barcelona'nın bir şekilde galibiyete ulaşacağını düşünüyorum. Tahmin: 2
Super Admin adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 29 tahminde
%75.86 Başarılı
%24.14 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR