Golden State - Cleveland Final Tahminleri

Taraftarturk.com NBA maç tahmini için de doğru adres. NBA maç yorumları ve gecenin NBA tahminlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers

Taraftarturk.com adresinde gecenin NBA tahminlerinin yanısıra futbol tahminleri ile maç yorumları, bugün ve her gün sizlerle olmaya devam ediyor. NBA bahisleri için sitemize bakmadan karar vermeyin.

2018 NBA playoffları büyük final serisinde Warriors hiç beklemediği kadar iyi bir rakip buldu karşısında ve ilk maç sonlarındaki facia hakem kararlarıyla uzatmaya giden maçı zorlukla kazanabildi. Şimdi ikinci maç yine sahalarında oynanacak ve yine ilk maçın uzatma dakikalarında Draymond Green denen çirkefin tahriklemesi sonucu çıkan itişmede Tristan Thompson ve Kevin Love için çıkması beklenen ceza gelmeyeceği bildirildi. Maçta sakatlanan, ama geri dönüp iyi oynayan Klay Thompson ve birkaç maçtır oynayamayan Andre Iguodala ise şüpheli durumdalar ama yetişebilecekleri de söyleniyor. 51 sayı kaydetmesine rağmen hakemler ve J.R. Smith faktörlerini aşamayan LeBron James ise bu gece yine fark yaratan isim olacaktır. Cavs ilk maçtaki gibi ribauntlarda üstün olup, LeBron da hücumda iyi destek alabilirse, bir tık da yüksek savunma konsatrasyonuyla kazanabilirler. Ancak, bu maçı evinde kaybetmesi halinde deplasmanda serinin 3-1 olma riski gerçekleşebileceği için Warriors bırakmayacaktır. Bu gece seri 2-0 olur ama sürpriz gelirse şaşmayın.

Tahmin: Maç Sonucu 1
KAZANDI !
GÜRAY ATAKAV adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 107 tahminde
%71.03 Başarılı
%28.97 Başarısız