Golden State - Cleveland Final Tahminleri

Taraftarturk.com NBA maç tahmini için de doğru adres. NBA maç yorumları ve gecenin NBA tahminlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers

Taraftarturk.com adresinde gecenin NBA tahminlerinin yanısıra futbol tahminleri ile maç yorumları, bugün ve her gün sizlerle olmaya devam ediyor. NBA bahisleri için sitemize bakmadan karar vermeyin.

Eveeeet, geldik zurnanın zırt dediği yere... 2018 NBA finalleri serisinde 4. kez üstüste Warriors-Cavs finalini izleyeceğiz. Normal sezondaki 2 maçı da kazanan son şampiyon seyirci avantajını ele geçirdi ve sahalarındaki ilk maç oynanacak. Ev sahibi olarak favoriler ve 4 yıldız ile tek yıldıza karşı oynayacaklar. Yıldızdan saymakta zorlandığım Kevin Love için ise güzel haber geldi ve oynayacağı bildirildi. Ayrıca Cavs için güzel olan başka bir nokta ise Andre Iguodala için sakatlığın devam ediyor olması. İşte gününde bir LeBron James ile bunu avantaja çevirebilirlerse kazanmaları yüksek ihtimal dahilinde. Tabii ki biraz da savunma konsantrasyonu gerektirecektir. Tüm parçaları işleyen takım alacak ve ev sahibinde 3 skorer formda görünüyor. İyi olan kazansın diyorum, yine de aklım Warriors alacak diyor.

Tahmin: Maç Sonucu 1
KAZANDI !
GÜRAY ATAKAV adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 107 tahminde
%71.03 Başarılı
%28.97 Başarısız