Guingamp-Nantes İddaa Tahminleri

Düşüşteki Nantes bu hafta zorlu Guingamp deplasmanında.

Futbol, Fransa Ligue 1

Ev sahibi Guingamp hafta arasında Nice'ye 1-0 kaybetti ve iç sahadaki ilk mağlubiyetini aldı. Buna rağmen ortaya koydukları performans, son haftalardaki performansları ile paralel ve gayet iyiydi. Bu defa daha zayıf bir rakiple yine içeride oynuyorlar ve kazanmak istiyorlar. Altı maçlık yenilmezlik serisi Nice yenilgisi ile sonlanan ekip, bu süreçte üç defa berabere kalması nedeniyle üst sıralarda yer alma şansını kaybetti. Bu karşılaşma ile yeniden seri yakalamak isteyeceklerdir.

Konuk Nantes, altı maçtır galip gelemiyor ki ligde henüz sadece üç galibiyet elde edebilmiş durumdalar. Bu sezon deplasmanda çıktığı yedi mücadeleden iki galibiyet elde edebilen ekip, gittiği son iki deplasmandan ise puansız döndü. Geçtiğimiz hafta Lyon'dan altı gollü mağlubiyet alan ekip, bu defa iç sahada gayet iyi bir durumda olan Guingamp karşısında puan kapmak peşinde.

Üç yıldır Nantes karşısında çıktığı tüm maçları kazanan Guingamp, bu karşılaşmada da geleneği muhakkak devam ettirecektir. Bu nedenle benim önerim, ev sahibi ekibin kazanacağı yönündeki tercihten yana.Tahmin: Maç Sonucu 1
KAZANDI !
Eric Cantona adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 110 tahminde
%62.73 Başarılı
%37.27 Başarısız