Heerenveen-Excelsior İddaa Tahminleri

Heerenveen düşüş dönemini geçtiğimiz hafta atlattı ve bugün Abe Lenstra'da taraftarları farklı bir galibiyet istiyor.

Heerenveen-Excelsior İddaa Tahminleri

Ligin baş altı takımlarından olan Heerenveen bu sezon dönem dönem fırtınalar estirdi. Ligin en keyif veren takımlarından olan Mavi Beyazlılar 1-0 öne geçtikleri Rotterdam maçını 3-1 kaybetmemiş olsalar bugün lig sıralaması da oldukça farklı olurdu. Bu sezon ilk 4'ü hedefliyorlar. Bu konuda yarıştıkları rakipleri de AZ Alkmaar. Aslında ev sahibi Heerenveen bu sezon sadece Ajax'a kaybetti. Diğer 2 mağlubiyeti deplasmanda ve kalibre olarak kendisinden daha zayıf rakiplerden aldı. Eğer bugün Abe Lenstra tribünleri onları maça hazırlayamaz ise konsantre sorunu yaşayabilirler.

Konuk ekip Excelsior ise son 10 maçta 1 galibiyet 3 beraberlik ve 6 mağlubiyet yaşamış bir takım. Son 3 maçlarında mağlubiyet yaşamadılar ama 8 gol atıp kalelerinde de 7 gol gördüler. Yani saha içi oldukça dengesiz bir takım. Aslına bakarsanız van der Gaag'ın ilk 10 haftalık periyottan sonra bulduğu bir çözüm oldu saldırgan futbol ama attıkları kadar da kalelerinde gol görmeleri bir gün dengeyi tersine çevirebilir.

Abe Lenstra'da son 6 karşılaşma da ev sahibi Heerenveen'in 5 galibiyeti bulunuyor. Excelsior bu sezon deplasmanda sadece Twente'ye diş geçirebildi. Hollanda'da bu maça skor tahmini bile yapanların sayısı oldukça fazla. Her 10 kişiden 8'i ise bu maçın 2,5 gol üstü biteceğini belirtmiş. Benim de fikrim maçın bol göllü geçeceği yönünde.Tahmin: 3,5 gol üstü biter.
Hasan Doğan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 27 tahminde
%62.96 Başarılı
%37.04 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR