Heracles-PEC Zwolle İddaa Tahminleri

Son haftalarda toparlanan Heracles devre arasına galibiyetle girmek istiyor.

Heracles-PEC Zwolle İddaa Tahminleri

Son 5 maçında 3 galibiyet elde eden Heracles kötü başlangıcın ardından toparlanma sürecine girmiş bulunuyor. Geçtiğimiz hafta Utrecht'e şanssız bir şekilde kaybettiler ama 11 maçlık kötü gidişatın ardından gelen 2 galibiyet sonrasında alınan bu yenilgi takımı çok fazla olumsuz yönde etkilemedi. Neticedee  yeniden yapılanan ve önceki sezonlarda yaşadıkları sıkıntılar bilinen bir ekip.

Konuk ekip Zwolle'de bu sezon yeniden yapılanan takımlardan. Ron Jans'da bu yönden çok sıkıntılı  5 haftadır kazanamıyorlar ve en kötüsü golcüleri yok. Devre arasında buraya 2 takviye yapmaları bekleniyor. Mazilerinde KNVB Kupası bulunan ve son yılların yükselen değerlerinden Zwolle'nin bu sezon yaşadığı sıkıntı gerçekten üzücü. Bugün puan yada puanlar alarak devre arasına moralli girmek istiyorlar. Şu anda küme düşme hattına çok yakınlar.

Ev sahibi formda konuk ekip ise sıkıntılı. Galip gelenin çokta tartışılmayacağı bir maç olacak. 3 sonuca da açık bir maç ve en doğru tahmin gollerin olacağı yönünde.Tahmin: Kg var.
Hasan Doğan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 27 tahminde
%62.96 Başarılı
%37.04 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR