Hoffenheim-Köln İddaa Tahminleri

Gözler her ne kadar Dortmund-Gladbach mücadelesinde olacaksa da Bundesliga’yı takip edenler için özel bir maç. Hoffenheim sahasında Köln’ü konuk ediyor.

Hoffenheim-Köln İddaa Tahminleri

Bu hafta gözler her ne kadar Dortmund-Gladbach mücadelesinde olacaksa da Bundesliga’yı yakından takip edenler için özel bir maç oynanıyor. Hoffenheim sahasında Köln’ü konuk ediyor.

Hoffenheim RB Leipzig ile birlikte ligin namağlup iki takımından biri. 12 maçta 5 galibiyet 7 mağlubiyetleri var. Dominant değiller ancak yenilmiyorlar. Şu ana kadar oynadıkları oyun ve aldıkları sonuçlarla taraflı tarafsız herkesin takdirini topladılar. Bu durum onları bu maçta da yenilmez yapıyor. Sahalarında 6 maçta 3 galibiyet ve 3 beraberlikleri var. 9 gol attılar ve 6 gol yediler.

Köln de rakibi Hoffenheim gibi takdir toplayan takımlardan. 2 kez mağlup oldular ancak kolay yenilmediklerini not düşelim. Rakipleri ile aynı puanı topladılar. O nedenle favori olmasalar da rakiplerini maçın favorisi yapmıyorlar.  Deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldılar. 7 gol attılar ve 6 gol yediler.

Bu maç istatistiklere güvenip beraberlik (3.20) oynanabilir. Riskli bir seçenek ama çok uzak durmuyor.Tahmin: BERABERE
KAYBETTİ
Faik Emre Koşan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 152 tahminde
%58.55 Başarılı
%41.45 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR