Houston - Golden State Playoff Tahminleri

Taraftarturk.com NBA maç tahmini için de doğru adres. NBA maç yorumları ve gecenin NBA tahminlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Houston Rockets - Golden State Warriors

Houston Rockets - Golden State Warriors

Taraftarturk.com adresinde gecenin NBA tahminlerinin yanısıra futbol tahminleri ile maç yorumları, bugün ve her gün sizlerle olmaya devam ediyor. NBA bahisleri için sitemize bakmadan karar vermeyin.

2018 NBA Batı playoffları konferans finalleri serisinde durum 3-3 ve artık son maça geldik. Rockets seyircisi önünde son şampiyonu ağırlıyor. Bu "tamam veya devam" maçında normal durumda Warriors bir tık daha favori olabilirdi, ancak Andre Iguodala diz sakatlığı nedeniyle yine oynayamayacak ve onun olmadığı maçlar kaybedildiği için ciddi bir soru işareti oluşuyor bende. Öte yandan, son maçta oynayamayan başka bir isim olan Chris Paul da sağ diz arkası kirişten sakatlık nedeniyle şüpheli görünüyor. Onu yetiştirebilirlerse şansları o ölçüde artacaktır. Nihayetinde kadro derinliği biraz daha iyi olan Warriors kazanacak diye düşünüyorum. Aklım onlardan, kalbim James Harden ve arkadaşlarından yana.

Tahmin: Maç Sonucu 2
KAZANDI !
GÜRAY ATAKAV adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 107 tahminde
%71.03 Başarılı
%28.97 Başarısız