Ipswich Town-Nottingham Forest İddaa Tahminleri

Deplasmanda henüz galibiyeti olmayan ve 4 maçtır kaybeden Nottingham Forest, Ipswich Town karşısında bu istatistiği bozabilecek mi?

Ipswich Town-Nottingham Forest İddaa Tahminleri

Ipswich Town iki hafta önce Rotherham United ile berabere kalarak kafalarda soru işaretleri uyandırsa da Sheffield Wednesday’i deplasmanda mağlup ederek bu kaybını fazlasıyla telafi etti. 15. sıradaki ekip bu sezon evindeki 8 maçta 3 galibiyet 4 beraberlik 1 yenilgi alırken bu maçlarda 10 gol atıp 6 gol yedi. 8 maçtan 6sı 2.5 gol altı şeklinde bitti.

Nottingham Forest ise ligde 4 maçtır kazanamıyor, son oynadıkları maçta kendi sahalarında QPR ile 1-1 berabere kaldılar. Deplasman karneleri ise ligin en kötülerinden bir tanesi. 8 maçta yalnızca 2 beraberlik alabildiler, 6 maçı kaybettiler, 7 gol atıp 16 gol yediler. 8 maçtan 6sı 2.5 gol üstü şeklinde bitti.

İki takım arasındaki son 10 maçta Nottingham Forest 3 kez galibiyete ulaşırken son 6 maçtır Ipswich Town’u yenemiyorlar. Ipswich’in de 3 galibiyeti var, aralarındaki 4 maç beraberlikle sonuçlanmış. Ipswich’in sahasında oynanan son maç 1-0 Ipswich Town üstünlüğü ile tamamlanmış.

Bu maç için ideal bahis Ipswich Town galibiyeti olsa da risk almak isteyenler sistem kuponlarında beraberlik deneyebilir.Tahmin: Ipswich Town kazanır.
KAYBETTİ
Ögeday Karabulut adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 121 tahminde
%62.81 Başarılı
%37.19 Başarısız