Juventus-Dinamo Zagreb İddaa Tahminleri

Grupta yenilgisi olmayan Juventus, 0 puanlı ve artık prestij maçına çıkacak olan Dinamo Zagreb’i konuk ediyor.

Juventus-Dinamo Zagreb İddaa Tahminleri

Juventus H grubundan halihazırda çıkmış durumda ve 11 puanla liderler. Üç galibiyet iki beraberlik almış olan siyah beyazlılar bu maçta kazandığı takdirde lider çıkacak, eğer Sevilla kazanamazsa bu maçta beraberlik de liderliğe yetecek. Juventus grup aşamasında evinde oynadığı iki maçta da berabere kaldı, taraftarına bir galibiyet izletmek isteyecektir.

Öte yandan galibiyeti olmayan Dinamo Zagreb grubun dibine kök saldı ve Avrupa’ya veda etmiş durumdalar. Sadece galibiyete hasret değiller, beş maçın beşini de kaybettiler. 13 gol yereken hiç gol atamadılar. Bu maçta artık onurları için mücadele edip en azından başları bir nebze dik olarak bu sahneden ayrılmaya çalışacaklar.

Bir önceki, Juventus’un 4-0 kazandığı, maç iki takım arasındaki tek mücadele olarak istatistiklerde yerini aldı. İtalyan temsilcisi, o maç haricinde Hırvatistan takımlarıyla daha önce iki kez karşılaştı. Hiç gol yemedi, bir galibiyet bir beraberlik aldı.

Dinamo Zagreb ise İtalyan takımlarıyla oynadığı maçlarda 11 maçı kaybetti, 3 maçı berabere bitirirken 3 maçı da kazandı. İtalya’da oynanan maçlarda hiç galibiyet alamazken 7 mağlubiyet 2 beraberlik aldı.

Juventus liderlik için bu maçı kazanacak orası yüzde 99, handikapı aşabilirler mi? Ben aşacaklarını düşünüyorum.Tahmin: Juventus galibiyeti
Ögeday Karabulut adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 121 tahminde
%62.81 Başarılı
%37.19 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR