Köln-Borussia Dortmund İddaa Tahminleri

Bundesliga’yı yakından takip edenler için haftanın maçı. Köln sahasında Borussia Dortmund’u konuk ediyor.

Köln-Borussia Dortmund İddaa Tahminleri

Bundesliga’yı yakından takip edenler için haftanın maçı. Köln sahasında Borussia Dortmund’u konuk ediyor.

Köln kendi sahasında namağlup. Geçtiğimiz hafta Hoffenheim deplasmanında aldıkları 4-0’lık ağır yenilgiyi saymazsak çok dengeli ve taktik bir oyun anlayışı var. Şampiyonlar Ligi yorgunu ve deplasman performansı beklenenin altında olan rakipleri karşısında maça 1 adım önde başlayacaklarını vurgulamak gerekiyor. Sahalarında 6 maçta 4 galibiyet ve 2 beraberlik aldılar. 11 gol attılar ve 2 gol yediler.

Borussia Dortmund hafta içi Real Madrid deplasmanında puanla dönerek grubu 1. bitirdi. Bu şüphesiz önemli bir başarı. Artık bu başarıyı lige de taşımaları gerekiyor. Reus formda. Ancak sahasında namağlup Köln karşısında istediklerini ne derece hayata geçirebilecekler şüpheli. Kazanmaları çu şartlarda sürpriz olacaktır. Deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik ve 3 mağlubiyetleri bulunuyor. 14 gol attılar ve 10 gol yediler.

İddaa Dortmund’u favori göstermiş ancak deplasmanda her maç gol yemiş bir Dortmund ve sahasında namağlup bir Köln profili var. Yukarıda bahsettiklerimde yola çıkarsak 1.96 ile Köln yenilmez uygun bir seçenek olarak gözüküyor.Tahmin: KÖLN YENİLMEZ
Faik Emre Koşan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 152 tahminde
%58.55 Başarılı
%41.45 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR