Leganes-Villarreal İddaa Tahminleri

La Liga 14. haftada formsuz bir dönem geçiren Villarreal Leganes deplasmanına konuk oluyor. Akıllar hafta içi Avrupa Ligi maçında olacak.

Leganes-Villarreal İddaa Tahminleri

La Liga 14. haftada formsuz bir dönem geçiren Villarreal Leganes deplasmanına konuk oluyor.

Leganes kendi sıkleti için iyi başladığı ligde pek ayakta kalamadı ve küme düşme hattına doğru geriledi. Küme düşecek bir takım değiller ancak üst sıraları zorlayabileceklerini de sanmıyorum. Bu maç avantajları rakiplerinin formsuzluğu ve hafta içi oynayacağı Avrupa Ligi maçı olacak. Evlerinde 6 maçta 1 galibiyet 1 beraberlik 4 mağlubiyet aldılar. 6 gol attılar ve 12 gol yediler.

Villarreal’de akıllar Avrupa’da. Steaua Bükreş’i yenmeleri gerekiyor. Aksi halde işler çok karışacak. Şu ana kadar ortaya koydukları performans ile takipçilerde kuşku uyandırıyorlar. Bu maçı gözden çıkarabilirler. Formsuz da bir dönemden geçtiklerini ekleyelim. Deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet 3 beraberlik 2 mağlubiyet aldılar. 5 gol attılar ve 5 gol yediler.

İki takımın form durumu ve bütün faktörleri birlikte değerlendirecek olursak KG VAR seçeneği 1.70 ile değerlendirilebiliyor görünüyor. Tehlikeli maç.Tahmin: KG VAR
KAYBETTİ
Faik Emre Koşan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 152 tahminde
%58.55 Başarılı
%41.45 Başarısız