Legia Warszawa - Sporting Lisbon İddaa Tahminleri

Şampiyonlar Ligi F Grubu son hafta mücadelesinde Legia Warszawa, Sporting Lizbon’u ağırlıyor. Peki ama bu maç nasıl sonuçlanır?

Legia Warszawa - Sporting Lisbon

Son hafta mücadeleleri öncesinde Avrupa Ligi hedefi olan iki takım karşılaşmasında şanslı olan taraf rakibinden iki puan önde olan Portekiz temsilcisi Sporting Lizbon. Buna rağmen Avrupa’nın en güneyinden, kuzeyine giderek Polonya deplasmanında Legia Warszawa karşısında oynamak onlar için hem zor şartlarla hem de bu şartlara alışkın bir takımla mücadele etmek demek.

Grubun şüphesiz en güçsüz takımı olan Legia Warszawa, mütevazi kadrosuna rağmen küçümsenecek bir ekip değil. Lizbon gibi bir başka Güney Avrupa takımı olan ve Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuyla sezonu açan Real Madrid karşısında taraftarları önünde buldukları 3 golle İspanyol ekipten bir puanı almayı başarmışlardı.

Polonya temsilcisinin bu sefer kazanmak dışında başka şansı yok ve bunu başarabilecek güçte olup olmadıklarını kestirmek oldukça zor.

Sporting Lizbon ise geride kalan 5 maçta tek galibiyetini Legia Warszawa’dan alarak UEFA Avrupa Ligi için gerekli puan seviyesini 4’e çekmeyi başardı. Polonya deplasmanından çıkaracakları bir puan, Portekiz ekibini hedefine ulaştıracak. Bu yüzden mücadeleden çok gol beklemiyorum.Tahmin: 2.5 Gol Altı
Doğuş Sar adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 10 tahminde
%50.00 Başarılı
%50.00 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR