Lyon-Sevilla İddaa Tahminleri

H grubunda gecenin maçı. Olympique Lyon, Sevilla karşısında iki farklı galibiyet alarak gruplardan çıkmak istiyor.

Lyon-Sevilla İddaa Tahminleri

Lyon bir önceki Sevilla maçını tek golle kaybetmişti ancak 1-0lık galibiyet burada işlerine yaramayacak çünkü genel averaj olarak Sevilla’ya kaybediyorlar. 7 puanla üçüncü sırada bulunuyorlar.

Sevilla’nın ise 10 puanı var ve Juventus’un 1 puan arkasındalar. Eğer olur da Dinamo Zagreb, Juventus deplasmanında şeref puan ya da puanları alabilirse grubu lider bitirme ihtimalleri bulunuyor. Liderlik için beraberlik hiçbir koşulda Sevilla’ya yaramıyor. Liderliği son maçta kaptıran İspanyollar, Fransa’da da hata yapmak istemiyor.

İki takım ilginç bir şekilde ilk kez bu yıl resmi bir maçta karşı karşıya geldi. Lyon, İspanyollara karşı 29 maçta 13 mağlubiyet, 7 beraberlik alırken 9 maçı kazanmış durumda. Ev performansı ise bundan daha iyi, 14 maçta 6 galibiyet 3 beraberlik ve 5 yenilgileri var.

Sevilla bugüne kadar Fransızlarla 6 maça çıkmış, 4 kez yenilmiş 2 kez berabere kalmış. Fransa’da oynadıkları bütün maçları kaybetmişler.

Sevilla bu maçtan 4 gün önce Granada’ya 2-1 yenildi ki akıllar bu maçta olduğu için gayet normal bir sonuçtu, Lyon ise Nantes’ı 6-0 ezdiği maçtan sonra 1 hafta dinlenme fırsatı buldu.

Benim gözümde Lyon’un yüzde 51, Sevilla’nın yüzde 49 şansının olduğu bir maç. Sevilla’ya 1-0ın yetmesi onlara bir nevi handikap sağlıyor. Bu maç için sırasıyla üç tahminim olacak, oranlar düşükten yükseğe 1-0 Çifte Şans Lyon, 2.5 gol altı, Handikap 0.Tahmin: Lyon Yenilmez
Ögeday Karabulut adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 121 tahminde
%62.81 Başarılı
%37.19 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR