Manchester United-Feyenoord İddaa Tahminleri

Manchester United Premier Lig'de taraftarını üzerken bugün kazanıp en azından Avrupa arenasında onların yüzünü güldürmek istiyor.

Manchester United-Feyenoord

Grubun ilk maçında Feyenoord deplasmanında sürpriz bir mağlubiyet alan Kırmızı Şeytanlar'ın düşüş fitili aslında o gün ateşlenmişti. O maç sonrasında bir türlü istikrarı yakalayamayan Manchester Premier Lig'de 2 maç üst üste kazanamadı. Son lig maçında Arsenal karşısında oyun üstünlüğünü ele alan Mourinho'nun ekibi son dakikada gelen gole engel olamadı ve kazanabileceği maçtan mental bir çöküntü ile ayrıldı. Bugün bunu atmak isteyecekler. Son haftalarda da oyun felsefeleri gerçekten takdire şayan lakin skoru elde edememeleri en büyk eksiklikleri gibi görünüyor.

Feyenoord tabiri caizse tam anlamıyla turboya takarak başladığı yeni sezonda milli mesai öncesi 2 maçta 5 puan kaybederek birden durdu. Duruşları oldukça sert oldu. Son olarak Zwolle maçını kazandılar ama oyun olarak yine tat vermediler. Grupta da son maçlarında Zorya deplasmanından 1 puanla ayrıldılar. Bugün işleri oldukça zor. Zira Fenerbaçe'nin ardından grupta ikinci sıradalar. Şu anda 3 takım 2 kişilik kontenjana talip. Manchester bugün kazanıp 1 kontenjanı garantilemek isteyecektir. Kalan 1 kontenjan ise Feyenoord son maçına bırakabilir. Son maçta evlerinde Fenerbahçe'yi ağırlayacaklarını da belirtelim.Tahmin: Üst biter.
Hasan Doğan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 27 tahminde
%62.96 Başarılı
%37.04 Başarısız