Monaco-Bastia İddaa Tahminleri

Zirveye yürüyüşünde hafif bir darbe alan Monaco, bu hafta bunu telafi etmek için Bastia karşısında.

Futbol, Fransa Ligue 1

Nice'nin zirveyi parsellediği Ligue 1'de, PSG ile birlikte ligin en formda ekibi olan Monaco, hafta içi Dijon deplasmanında bıraktığı iki puanın acısını ikinciliği kaybederek derinden yaşadı. Ligde altı haftadır kaybetmeyen ekip, bu beraberlik ile beş maçlık galibiyet serisini de kaybetmiş oldu. Bu nedenle bu karşılaşmada tüm bu olumsuzlukların acısını çıkartmak isteyeceklerdir.

Bastia üç maçtır kaybetmiyor, ancak form durumları hayli düşük. Şöyle ki, Guingamp galibiyetinden bu yana çıktıkları sekiz karşılaşmayı galibiyet alamadan, sadece dört beraberlikle tamamlayabildiler. Deplasmanda ise, sadece ikinci haftada oynadıkları Lorient'i yenerek tek galibiyet elde edebilen ekip, üstüste beş maç kaybettikten sonra Nice ile berabere kalarak bu süreci tamamlamış oldu.

Monaco, hafta arası Şampiyonlar Ligi'nde grup aşamasının son karşılaşmasına çıkacak. Bu nedenle bu maçtan olumsuz bir sonuç almamaya çalışacaklardır. Keza hem rakiplerinin zayıflığı, hem de PSG'ye kaybettikleri lig ikinciliğini geri alma istekleri de bu duruma pek mahal verecek gibi görünmüyor. Monaco'nun kazanacağı yönündeki tüm tercihler güvenilir.Tahmin: Maç Sonucu 1
KAZANDI !
Eric Cantona adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 110 tahminde
%62.73 Başarılı
%37.27 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR