Nancy-Metz İddaa Tahminleri

Yükselen formu ile düşmekten kaçmaya çalışan Nancy'nin konuğu Metz.

Futbol, Fransa Ligue 1

Nancy ligde on sekizinci sırada, ancak topladıkları on üç puan aynı zamanda düşme potasının dışında 16. sıraya da tekabül ediyor. Bu nedenle lig başlarındaki kötü performanslarını daha iyiye çevirmenin de morali ile bu stresten kurtulmaya çalışıyorlar. Öyle ki, üç maç üstüste kaybettikleri karşılaşmaların ardından çıktıkları son beş lig maçında, sadece bir mağlubiyet aldılar. Dahası bu sürece iki de galibiyet sıkıştırdılar. Ancak buna rağmen Fransız basını onları hala düşme için en büyük adaylardan biri olarak deklare ediyor. Bakalım direnişleri devam edecek mi?

Metz ortalama sayılabilecek bir form grafiği ile bu mücadeleye geliyor. Galibiyetsiz geçen Ekim ayının ardından Kasım ayında çıktıkları üç müsabakada henüz mağlubiyet almadılar. Buna ek olarak bu süreçte aldıkları tek galibiyet de deplasmanda geldi. Bu galibiyet ile içeride alınan iki galibiyet sayısını da geçmiş oldular.

Nancy bu sezon iç saha karşılaşmalarında çok da parlak bir başarı gösteremedi. Ancak çıktıkları son iki karşılaşmayı da kazandılar. Bu yükselen form karşısında Metz'in hayli zorlanacağı kesin. Bu nedenle taraf bahsi yönünde Nancy değerlendirilebilir.Tahmin: Maç Sonucu 1
Eric Cantona adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 110 tahminde
%62.73 Başarılı
%37.27 Başarısız