Nantes-Lyon İddaa Tahminleri

Zorlu PSG maçından mağlubiyetle ayrılan Lyon, bu mağlubiyeti telafi etmek üzere Nantes'e konuk oluyor.

Futbol, Fransa Ligue 1

Ev sahibi ekip, 15 Ekim'de oynadıkları Lorient maçında adıkları galibiyetten bu yana henüz hiç üç puanı hanelerine yazdıramadılar. Bu süreçte çıktıkları beş lig maçında ancak üç beraberlik elde edebilen ev sahibi ekip, topladığı on üç puanla düşme hattında yer alıyor. Ancak bu puanda hem düşme hattındaki, hem de daha yukarılardaki ekipler bulunmakta. Bu nedenle yerel medyada düşme hususunda ileriye yönelik konuşmalar başladı bile. Elbette bunun en önemli nedenlerinden biri de iç sahadaki başarısız oyun. Lig başından bu yana iç sahada sadece üç gol atabilen ekip, bunun yanı sıra sadece bir galibiyet elde edebildi.

Her ne kadar son dönemlerde şöhretini PSG ve Monaco'ya kaptırmış olsa da, Lyon, Ligue 1'in en iyi takımlarından biri. Ancak bu sezon alıştığımız Lyon'un hayli uzağında kaldılar. Geçtiğimiz hafta iç sahada alınan PSG mağlubiyeti oldukça üzücü oldu. Özellikle lig başındaki düşük performansı sakatlıklara bağlayan Fransız medyası, son dönemde takımdaki eksikliklerin tamamlanmasına müteakip takımın ne kadar yükselişe geçeceği hususunu hayli merak ediyor.

Lyon'un bu sezonda gösterdiği inişli çıkışlı performansına güvenmek çok da kolay değil. Ancak PSG maçından önce dış sahada iki, iç sahada bir galibiyet ile elde ettikleri üç maçlık galibiyet serisi, bir takım soru işaretlerinin giderilmesi anlamını taşıyor olabilir. Yeniden bir çıkış arayan ekip bu karşılaşmayı boş geçmek istemeyecektir. Taraf bahsi konusunda Lyon ağır basıyor. Gol bahsi yönünden ise Nantes'in gol yollarında kısır olması nedeniyle karşılıklı gol yok tercihi ön planda.Tahmin: Maç Sonucu 2 & Karşılıklı Gol Var
Eric Cantona adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 110 tahminde
%62.73 Başarılı
%37.27 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR