Porto - Leicester City İddaa Tahminleri

Şampiyonlar Ligi G Grubu son hafta mücadelesinde Porto, Leicester City’yi ağırlıyor. Peki ama bu maç nasıl sonuçlanır?

Porto - Leicester City

Öncelikle iddaa oranlarının aldatıcı olduğunu düşündüğüm bir karşılaşma. Porto maçın favorisi olarak gösterilmiş. Bunu elbette kabul ediyorum fakat aradaki uçurum bu kadar da çok olmamalı. Leicester City bu sezon Şampiyonlar Ligi arenasında mağlubiyet yüzü yaşamadı ve grubun şu anda lideri. İddaa Porto için 1.15 verirken Leicester için 9.00 vermiş. Yüksek oran arayanlar için mükemmel bir tercih olacak Leicester takımının galibiyeti.

Premier Lig’in son şampiyonu bu sezon ligde başarılı bir peformans sergileyemese de Şampiyonlar Ligi’ne katıldığı ilk sezonda bir üst tura kalmayı grup mücadelelerinin tamamlanmasına bir hafta kala garantiledi. Elbette kolay bir gruba düşmelerinin de bunda etkisi var. Buna rağmen az gol atıp az gol yiyerek sonuca gitmeleri de onların sahaya istediklerini yansıtmasının bir göstergesi.

Şampiyonlar Ligi’nin deneyimli takımı Porto, bu sezon Avrupa’da bu grupta liderlik mücadelesi vermesi beklenen ilk ekipti. Fakat özellikle Kopenhag maçlarında yaptıkları puan kayıpları onları hedeflerinden uzaklaştırdı. Bu maç onlar için kritik. Ters bir sonuç Portekiz ekibini UEFA Avrupa Ligi’ne yollayacak.Tahmin: 2.5 Gol Altı
Doğuş Sar adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 10 tahminde
%50.00 Başarılı
%50.00 Başarısız