PSG-Angers İddaa Tahminleri

Alıştığımız formuna kavuşan PSG evinde Angers'i konuk ediyor.

Futbol, Fransa Ligue 1

PSG, bildiğimiz, alıştığımız ve görmeyi arzuladığımız performansına yeniden kavuşmuş durumda. Tekrar bir şampiyon gibi oynuyorlar ve böylelikle çıktıkları dört karşılaşmayı da kazanmayı başardılar. Ligin bu süreçteki en iyi takımı olmayı başaran ekip, son on lig karşılaşmasında olası 30 puanın 25'ini alarak mucizevi bir  başarıya imza attı. İç sahada yenilmez olan ekip, bu sezon içeride oynadığı yedi karşılaşmanın beşini kazandı. Ancak bundan daha önemli olan iç sahada bu ana kadar sadece bir gol (St. Etienne) yemiş olmaları. Şöyle ki, PSG iç sahada kalesini son beş maçtır gole kapatmış durumda. Ayrıca içerideki son iki maçta da rakip ağları tam altı kez sarsmayı başardılar.

Angers Rennes karşısında dokuz kişi kalarak elde ettiği mağlubiyet sonrasında, geçtiğimiz hafta, eksik çıkmasına rağmen 1-0 öne geçmeyi başardığı St. Etienne karşısında, 2-1 mağlup oldu. Böylelikle ligde çıktıkları son beş karşılaşmadan sadece bir galibiyet elde etmeyi başaran ekip, dış sahada ise şimdiye dek ancak iki galibiyet elde edebildi.

Yeniden şampiyonlar gibi oynamaya başlayan ev sahibi ekip, bununla birlikte iç sahada hayli acımasız sonuçlarla rakiplerini evlerine gönderiyor. Maçın ağır favorisi olmaları nedeni ile maç sonucu 1 olağan bir tercih iken, bol gol olması ihtimaline binaen 3,5 Gol Üstü değerlendirilebilir bir diğer seçenek.Tahmin: Maç Sonucu 1 & 3,5 Gol Üstü
Eric Cantona adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 110 tahminde
%62.73 Başarılı
%37.27 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR