PSV-Go Ahead Eagles İddaa Tahminleri

Bu sezon hayal kırıklığı olan PSV için bu hafta fırsat haftası olacak. Kazanarak morallerini yükseltmek istiyorlar.

PSV-Go Ahead Eagles İddaa Tahminleri

Ligin en keyifsiz ve en durağan futbolunu oynayan, yaratıcılıktan yoksun ve hücum gücü oldukça zayıf olan PSV hafta içinde evinde ağırladığı Rostov ile keyifsiz bir futbol sonrası berabere kaldı ve devler liginde maç kazanamadan son sırada yer alarak gruptan elendi. Locadia, Luuk de Jong, Gaston Pereiro, Guardado, Narsingh... Sanırım bu oyuncuların yanına yeni yeni takviyeler gerekli. Hadi Guardado'nun sık yaşadığı sakatlıklar var ve onu ayıralım. Diğerleri ise sahada oynarmış gibi yapan oyuncular olma yolunda hızla ilerliyorlar. Sıradanlaşan futbolları gerçekten can sıkıcı. 

PSV'nin bir diğer sorunu ise lider oyuncudan sahada yoksun oynamaları. Çıkış yaşadıkları sezonlar da Depay'ın olmadığı maçlarda yaşadıkları sıkıntıları düşünün... Bu sezon da Hendix'in olmadığı maçlarda aynı sorunu yaşadılar. Luuk de Jong bir şeyler yapmaya çalışıyor ama bal yapmayan arı misali... Cocu'un son haftalarda ki bir diğer hamlesi Nigel de Jong oldu ama Nigel'de şu formuyla PSV için çok yetersiz bir oyuncu görünümünde. Cocu'nun eleştirildiği bir diğer konu ise defans hattında Hollandalı bir stopere ihtiyaç duyması. Bu konuda Brenet'e fazla forma vermemesi de ayrı bir tartışma konusu.

PSV bu formuyla dahi olsa Go Ahead Eagles karşısında farka koşacaktır. Rakip şuanda lig sonuncu ve düşmenin bir numaralı adayı. Feyenoord'u yendiler ama o kırk yılda bir olacak bir şanstı. Tahmin: PSV handikaplı kazanır.
Hasan Doğan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 27 tahminde
%62.96 Başarılı
%37.04 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR