QPR-Wolverhampton İddaa Tahminleri

Dokuz maçtır üç puanın ne olduğunu unutan Wolverhampton Wanderers, Queens Park Rangers deplasmanında bir sürprize imza atabilir mi?

QPR-Wolverhampton İddaa Tahminleri

Queens Park Rangers geçtiğimiz hafta Ipswich Town deplasmanında varlık gösteremedi ve sahadan 3-0lık ağır bir yenilgi ile ayrıldı. Takımın Ekim sonundan beri olan istikrarsız görüntüsü dikkat çekiyor. Son 5 maçta sırayla 2 mağlubiyet 1 beraberlik 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldılar. Norwich City’i yenmeyi başarırken Ipswich Town deplasmanında fark yemeleri takip edenleri şaşırttı. Bu sezon evinde 3 galibiyet 3 beraberlik ve 3 mağlubiyet alan mavi beyazlı ekibin 6 maçı 2.5 gol altı sonuçlandı. 7 maçı ise 2-3 gol aralığında bitti.

Wolverhampton Wanderers haftalardır bir berabere kalıp bir kaybediyor, son maçta da kendi evlerinde Sheffield Wednesday’e kaybettiler. Şu anki gidişleri hakkında söylenebilecek olumlu bir söz bile yok. Bu form durumuyla devam ederlerse Rotherham United’dan sonra devre arası geldiğinde lige erken havlu atmış takımlardan biri olacaklar. Deplasmanda oynadığı son 5 maçı kazanamayan Kurtlar, bu sezon deplasmanlarda 2 galibiyet 4 beraberlik 3 mağlubiyet aldı. 9 maçtan 6sı 2.5 gol altı şeklinde sonuçlandı.

Bu maç için QPR galibiyeti 2.00 oran ile cazip görünse de istikrarsız performansları beni gol bahsine yöneltiyor. Maçları gol yönünden kısır geçen iki ekibin mücadelesinde 2.5 gol barajı aşılmaz.Tahmin: 2.5 Gol Alt
KAYBETTİ
Ögeday Karabulut adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 121 tahminde
%62.81 Başarılı
%37.19 Başarısız