Real Betis-Celta Vigo İddaa Tahminleri

La Liga Santander 14. hafta Pazar günü maçları Real Betis-Celta Vigo mücadelesi ile başlıyor.

Real Betis-Celta Vigo İddaa Tahminleri

La Liga Santander 14. hafta Pazar günü maçları Real Betis-Celta Vigo mücadelesi ile başlıyor.

Real Betis kötü bir dönemden geçiyor. Teknik direktör değişikliğine gittiler ama bu aşı tutabilecek mi kestirmek zor. Geçtiğimiz hafta daha 17. dakika 0-0’ken 10 kişi kaldıkları maçta Eibar’a 3-1 kaybettiler. Bu maç kendileri için mutlaka devam maçı olacak. Bütün enerjilerini ortaya koymalarını bekliyorum. Sahalarında 6 maçta 2 galibiyet ve 2 beraberlikleri ve 2 mağlubiyetleri var. 6 gol atıp 9 gol yediler.

Celta Vigo’da akıllar hafta içi oynayacakları Panathinaikos maçında olacak. Avrupa Ligi’nde tur atlayabilme maçı oynayacaklar ve kaderleri bu maça ve gruptaki diğer Standard Liege-Ajax maçına bağlı olacak. Rakiplerine nazaran daha güçlüler ancak hem deplasmanda oynacak olmaları hem de konsantrasyon faktörü ibreyi onlardan uzaklaştırıyor. Deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet 2 beraberlik 3 mağlubiyet aldılar. 6 gol attılar ve 11 gol yediler.

Bütün faktörler toplamında Real Betis’i 1 adım önde görsem de maçın ilk etapta kilitleneceğini düşünüyorum. İlk yarı beraberlik 1.90 ile ideal bir seçenek.Tahmin: İLK YARI BERABERLİK
KAZANDI !
Faik Emre Koşan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 152 tahminde
%58.55 Başarılı
%41.45 Başarısız