Rennes-St.Etienne İddaa Tahminleri

Deplasmanda kayıp Rennes, Ligue 1 Pazar seansının ilk mücadelesinde St.Etienne'yi ağırlıyor.

Futbol, Fransa Ligue 1

Rennes her ne kadar ligde altıncı sırada bulunsa da, geride kalan haftalarda aldığı istikrarsız sonuçlar ve deplasmanda aldığı kayıplarla kendinden daha çok söz ettirdi. Son dört lig maçında yalnızca bir galibiyet elde edebilen ekip, Toulouse gibi bir düşüş içerisinde mi? Bunu önümüzdeki bir kaç hafta içerisinde hep birlikte göreceğiz. Deplasmanda maç kazanamama sorunu, taraftarın da sabrını taşırmış olacak ki, geçtiğimiz hafta Lorient gibi zayıf bir ekibe kaybetmeleri sonrasında protesto sesleri duyulur bir hale geldi. İç sahada ise henüz maç kaybetmeyen ekip, çıktığı sekiz karşılaşmanın altısını kazandı.

Konuk ekip de, Rennes'den çok da farklı değil aslında. Onlar da hayli istikrarsız sonuçlara imza attı. Geçtiğimiz hafta Marsilya ile berabere kalmalarına müteakip Montpellier ile ligin en çok beraberlik alan takımı oldular. Maça dört savunmacı sistemle başlayan ve maçın ilerleyen dakikalarında beşli savunma sistemine dönen stratejileri işe yarıyor gibi görünüyor. Çünkü son beş karşılaşmada üç gol yediler ve son dört maçta ise iki defa kalelerini gole kapattılar. Deplasmanda çıktığı son üç maçı kaybetmeyen konuk ekip, bu süreçte iki galibiyet, bir de beraberlik aldı.

Güncel form durumları göz önüne alındığında bu karşılaşmayı, denk güçlerin karşı karşıya geldiği bir mücadele olarak nitelendirebiliriz. İlk yarının eşitlikle tamamlanacağı seçeneğinin yanı sıra Toplam 2-3 gol tercihleri değerlendirilebilir.Tahmin: İlk Yarı 0 & Toplam 2-3 Gol
KAZANDI !
Eric Cantona adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 110 tahminde
%62.73 Başarılı
%37.27 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR