Rotterdam-Vitesse İddaa Tahminleri

Geçtiğimiz hafta Rotterdam derbisinden ağır yaralı çıkan Sparta bu hafta kazanarak moral kazanmak istiyor.

Rotterdam-Vitesse İddaa Tahminleri

Son 3 maçını kazanamayan Sparta Rotterdam, geçtiğimiz hafta da Rotterdam derbisinde sahadan ağır yaralı ayrılmıştı. Kalesinde 6 gol gören Sparta'nın sol beki 98'li, sağ beki ise 96'lıydı. Bu maç bana yıllar önce Kadıköy'de oynanan bir Fenerbahçe-Galatasaray derbisini hatırlatmıştı. O maça benzer bir maç oldu ve Feyenoord 98'li sol bekin kanadından Sparta'yı sirkülase etti.

Vitesse ise 6 maçlık kazanamama periyotuna geçtiğimiz hafta Zwolle'yi 3-1 mağlup ederek son verdi. Teknik adam Fraser'de böylece küçükte olsa bir nefes almış oldu. Bu sezon iki maç üst üste kazanamayan Vitesse geçtiğimiz sezonlara nazaran daha düşük profilde bir performans sergiliyor. Biz onların en azından başaltı takımlardan olmasını bekliyoruz ama Vitesse'nin her geçen sezon küçülmesi de gözlerden kaçmıyor.

Ev sahibi Rotterdam'ın kendi evinde 7 maçta 3 galibiyet 3 beraberlik ve 1 mağlubiyeti var. Evlerinde oldukça güçlü bir görüntüleri var. Vitesse ise deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet 3 beraberlik ve 2 mağlubiyetleri var. Bugün de güzel bir maç izleyeceğiz. Tahmin: KG var.
Hasan Doğan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 27 tahminde
%62.96 Başarılı
%37.04 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR