Slovakya-Litvanya İddaa Tahminleri

Üst üste aldığı iki yenilgi sonrası üç puanla kendine gelen Slovakya, playoff yolundaki rakiplerinden Litvanya’yı ağırlıyor.

Slovakya-Litvanya

Grupta ikinci sırada bulunan Litvanya, henüz İngiltere ile karşılaşmamış olsa da rakibi olabilecek takımlara yenilmeyip Malta engelini de rahat aşarak grupta sürpriz bir şekilde ikinciliğe oturdu ve playoff yarışında ben de varım dedi. 10. haftaya kadar burada kalabileceklerini düşünmesem de rakiplerini bir hayli zorlayacakları kesin. Ev sahibi Slovakya, belki de üç hafta sonunda şu an Litvanya’nın olduğu yerde olacağını düşünüyordu ancak hesaplar pek de öyle olmadı. İngiltere mağlubiyetiyle başlayan grup aşaması, Slovenya deplasmanındaki yenilgiyle daha da zor hale geldi ama İskoçya gibi iddialı olması beklenen bir ekibi 3-0’la geçerek toparlanmayı başardılar. Bu maçta da Litvanya’yı devirip rakibini altına alma şansı bulunan Slovakya, bu fırsatı kaçırmayacaktır.

Oynadığı üç maçta beş gol olan Slovakya, yenildiği maçları tek farklı kaybedip, kazandığı maçı da gol yemeden kazanmıştı. Savunma anlamında ciddi problemleri yok ama her zaman gol atmayı başaramadıklarını görüyoruz. Litvanya ise net bir hedefi olmadığı için ne açık ne kapalı bir futbol oynuyor. Standart bir oyunla yapabileceğinin en iyisini yapma peşindeki Litvanya, bu deplasmanda da kapanmak yerine bildiğini oynamayı seçerse gollü bir maç izleyebiliriz ama ev sahibinin çok temkinli olacağını düşünüyorum. Bu yüzden benim tahminim alt olacak. 1-0 veya 2-0’lık bir Slovakya galibiyeti normal sonuç olacaktır.Tahmin: 2.5 Gol Altı - 1.55
KAYBETTİ
Firat Selcuk adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 140 tahminde
%65.00 Başarılı
%35.00 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR