Slovan Liberec-Karabağ İddaa Tahminleri

Azeri temsilcisi Karabağ, deplasmanda alacağı bir puanla gruptan çıkabilir. Liberec için ise iş artık mucizenin de ötesinde.

Slovan Liberec-Karabag İddaa Tahminleri

İlk dört haftada sadece bir beraberlik alabilen ev sahibi, bir puanla son sırada yer alıyor. Fiorentina deplasmanından 3-0’lık mağlubiyetle döndüklerinde büyük ihtimalle elenmişlerdi. Bu maçı kazanamazlarsa yine sonuç değişmeyecek ki son haftaya götürebilseler bile tur ihtimalleri çok zayıf. Ayrıca Fiorentina-PAOK maçında ev sahibi kazanırsa Karabağ bu tur atlamayı garantileyecek diyebiliriz. Sadece Liberec’in galibiyetini bunu garanti altına almaz ama son hafta dediğim gibi pek şansları yok zira Karabağ, turu ve liderliği garantilemiş Fiorentina’yı ağırlıyor olacak.

Karabağ ise iki haftayı bir puanla atlattıktan sonra PAOK’u hem içeride hem dışarıda devirip bir anda yedi puanla ikinci sıraya oturdu. Büyük ihtimalle de buradan inmeyecekler ama bu maçta bir beraberlik alıp işi şansa bırakmamayı düşüneceklerdir. Ev sahibi için üç puandan başka bir ihtimalin olmadığı bu maçta iki takımın da açık bir futbol oynamalarını bekliyorum. Bu yüzden öne çıkan seçenek elbette üst olacak.Tahmin: 2.5 Gol Üstü - 1.75
Firat Selcuk adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 140 tahminde
%65.00 Başarılı
%35.00 Başarısız