St. Etienne-Mainz İddaa Tahminleri

UEFA Avrupa Ligi C grubu 5. maçında 8 puanla grup 2.si Fransa temsilcisi St. Etienne sahasında grup 3.sü Almanya temsilcisi Mainz'i konuk ediyor.

St. Etienne-Mainz İddaa Tahminleri

UEFA Avrupa Ligi C grubu 5. maçında 8 puanla grup 2.si Fransa temsilcisi St. Etienne sahasında 5 puanla grup 3.sü Almanya temsilcisi Mainz'i konuk ediyor.

Maç öncesi St. Etienne cephesinde işler pek istenildiği gibi değil, Ligde 3 maçtır kazanamıyorlar. Avrupa liginde Qabala'yı 3. ve 4. maçlarda sadece 1 farkla yenebildiler. Bu maç sahalarında ağırlayacakları rakiplerinden kağıt üzerinde daha iyi bir takım olsalar da şu ana kadarki performansları itibariyle bunu pek pratiğe dökemediklerini not etmek lazım. Bu maçı kazanamamaları durumunda son hafta Anderlecht deplasmanına gidecekleri için gruptan çıkma şansları iyice zora girebilir. 3 puan öndeler ama mutlaka kazanmaları gerekiyor.

Mainz mutlaka kazanması gereken bir maça çıkıyor. Sahalarında yenemedikleri rakipleri karşısında form olarak daha önde olduklarını not etmek lazım. Ancak grup 4. maçlarında Anderlecht karşısında aldıkları 6-1'lik hezimet bu maç öncesi soru işaretleri doğuruyor. Bu maçı kazanmak zorunda oldukları için savunmada önemli açıklar vermeleri de söz konusu. Disiplinli bir takımlar ancak bu maç çok daha fazlasına ihtiyaç olabilir.

Gerçekten tahmini zor bir maç ancak ben her iki takım da galibiyet peşinde koşacağı için gole açık bir maç bekliyorum. 2,5 GOL ÜST 1.80 veriyor. Denemeye değer.Tahmin: 2,5 ÜST
KAYBETTİ
Faik Emre Koşan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 152 tahminde
%58.55 Başarılı
%41.45 Başarısız