Stoke City-Burnley İddaa Tahminleri

Ligin yeni ekibi Burnley bu hafta Stoke City deplasmanında.

Futbol, İngiltere Premier Lig

Stoke City, geçtiğimiz hafta Watford deplasmanından aldığı galibiyetle eski kazanan günlerine dönüş için ilk adımı attı. Oynadıkları oyun ortalamada kaldı, galibiyeti getiren gol de Watford kalecisinin kendi kalesine attığı golle geldi ancak, son tahlilde kazanmış olmaları önemliydi. Böylelikle iki maçlık galibiyet hasretine de son verdiler. Ligde geride kalan haftalarda topladıkları on altı puanla on birinci sıradalar ve rakibinin sadece iki puan önündeler.

Burnley, geçtiğimiz hafta City ile korakor bir mücadeleye girişti ancak Sergio Agüero'nun attığı iki gol ile 1-2'lik mağlubiyetle sahadan ayrıldılar. Henüz 14. dakikada öne geçen ekip, rakibinin geri dönüşüne engel olamadı ve bu mağlubiyetle iki hafta üstüste kaybetmiş oldu. Bu hafta çıkacakları Stoke City deplasmanından mutlak puan ya da puanlar almak isteyecekler.

Stoke City ligin başlarında hayli inişli çıkışlı dönemler yaşadı ancak sezonun ilerleyen haftalarında bir nebze daha iyi oyun oynamaya ve galibiyetler almaya başladılar. West Ham ve Bournemouth karşısında aldıkları puan kayıpları sonrası yaralarını sarmak için ilk adımı attılar. Konuk takım, ligin yeni ekiplerinden ancak şimdiye kadar pek de fena işler yapmadılar. İki hafta üstüste aldıkları mağlubiyeti egale edebilmek için bu maçta puan için oynayacaklar. Taraf bahsi yönünden elbette Stoke City öne çıkıyor. Gol bahsi yönünden ise daha güvenli bir tercih olan 1,5 Gol Üstü seçeneği tercih edilebilir.Tahmin: Maç Sonucu 1 & 1,5 Gol Üstü
KAZANDI !
Eric Cantona adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 110 tahminde
%62.73 Başarılı
%37.27 Başarısız