Sunderland-Leicester City İddaa Tahminleri

Dört maçtır galibiyete hasret Leicester bu hafta Sunderland'a konuk oluyor.

Futbol, İngiltere Premier Lig

Ev sahibi Sunderland, geçtiğimiz haftalarda ilk galibiyetlerini almasına müteakip geçtiğimiz hafta Liverpool deplasmanından eli boş döndü. Ancak iki haftadır yükselen oyunlarını Anfieldda da devam ettirmeleri takdir topladı. Kazandığı iki maçta rakip ağları beş defa sarsan ev sahibi ekibin tedrisatından bu sureçte Bournemouth ve Hull City geçti. Buna rağmen ligin başında aldıkları kötü sonuçlar nedeni ile hala sonuncu durumdalar ancak on yedinci sıra ile puan farkını üçe kadar indirdiler.

Konuk Leicester City, geçtimiz hafta yine kazanamadı. Evinde Middlesbrough'u konuk eden ekip, iki defa öne geçmesine rağmen, gol düellosundan 2-2'lik beraberlikle ayrıldı ve galibiyete hasret dört maça çıktı. Geçtiğimiz sezon elde ettikleri şampiyonluğun ardından gelen sezonda işler bir miktar hayal kırıklığına doğru hızla yol alıyor. Son sekiz maçta yalnızca bir galibiyet alabilen ekip, geride kalan haftalarda topladığı on üç puanla on dördüncü sırada ve düşme tehlikesinden yalnızca iki puan uzaktalar.

Ligin başından bu yana Sunderland takımı kendini geliştirdi. Son haftalarda gelen galibiyetler ve dahası sahada oynanan oyunun güzelleşmesi de zaten bunu kanıtlıyor. Geçen hafta zorlu Liverpool maçını kaybetmenin açtığı yarayı, son şampiyonu yenerek kapatmayı hedefliyorlar. Leicester ise bu sezon henüz deplasman galibiyeti alabilmiş değil. Taraf bahsi yönünden ev sahibi ekibin öne çıktığı karşılaşmada Karşılıklı Gol Var tecihi daha güvenilir.Tahmin: Karşılıklı Gol Var
KAZANDI !
Eric Cantona adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 110 tahminde
%62.73 Başarılı
%37.27 Başarısız