Tottenham-CSKA Moskova İddaa Tahminleri

Tottenham oldukça azalan şansını bugün kazanrak devam ettirmek istiyor. Bedenler Londra'da iken kulaklar ise Bay Arena'da olacak.

Tottenham-CSKA Moskova

Tottenham son 5 yıldır yaptığı yatırımların meyvesini iki sezondur yemeye başladı ama işin sonunu hala getirme noktasında çok da başarılı değiller. Geçtiğimiz sezon şampiyonluk yarışını Leicester City'ye kaybetmişlerdi. Bu sezon ise final maçlarında yine kaybediyorlar. Şampiyonlar Ligi'nde evlerinde bu sezon kazanamadılar. Burada maçlarını Wembley'de oynamaları çok büyük handikap ama o seviyeye gelmiş bir takımın evinde kaybetmesi de bir yerde çok absürd oluyor. Netice de rakipleri kendi klasmanındaki takımlar.

CSKA Moskova ununu eledi eleğini astı ve son maçında prestij için sahada olacak. Rusya Premier Ligi'nde çok başarılı bir sezon yaşıyorlar ama Şampiyonlar Ligi'nde grup aşamasında hala galibiyet alabilmiş değiller. Şanssız bir kura çektiklerini söyleyebiliriz. Hava şartlarını kullanacakları en iyi zamanlarda rakiplerini Moskova'da ağırlayamadılar. Burada fikstür dezavantajı da söz konusu. Artık önümüzdeki sezona kaldı bazı şeyler...

Tottenham artık kazanacaktır. Zira küçük de olsa bir şansı var. Bedenler Wembley'de galibiyet için sahada olacak akıllar ise Bay Arena'da Monaco galibiyetini düşünecek.Tahmin: Tottenham kazanır.
Hasan Doğan adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 27 tahminde
%62.96 Başarılı
%37.04 Başarısız