Tottenham-Swansea City İddaa Tahminleri

Ligdeki ilk mağlubiyetini alan Tottenham bunun acısını dindirmek üzere Swansea City'i konuk ediyor.

Futbol, İngiltere Premier Lig

Tottenham, ligi on iki hafta boyunca namağlup devam ettirebilen tek takımdı. Ancak geçtiğimiz hafta Chelsea deplasmanından puansız önerek bu unvanını yitirmiş oldular. Hafta arası Şampiyonlar Ligi'nde Monaco'ya da kaybetmeleri nedeniyle bu sezon ilk defa iki maç üstüste mağlup olmuş oldular. Bunun yanı sıra kaybetmeseler de bu sezon çıktıkları son on resmi müsabakadan yalnızca bir galibiyet almaları, galibiyete ne denli hasret olduklarını gösterir bir diğer istatistik.

Konuk ekip Swansea City ise ligin ilk haftasında aldığı galibiyetten bu yana ikinci galibiyetini ancak geçtiğimiz hafta Crystal Palace karşısında aldı. Gol düellosuna dönen karşılaşma, geçtiğimiz hafta Premier Lig'in en çok konuşulan maçı oldu. Rakibinin iki defa önce geçmesine rağmen maçın bitimine az bir süre kala Fernando Llorente ile buldukları iki gol ile galip gelebildiler. Düşme hattında, on dokuzuncu sırada bulunan ekip, bu karşılaşmadan alacağı üç puan ile yukarılara çıkıp düşme korkusunu atlatmak istiyor.

Son bir kaç haftada alınan sonuçlar sonrasında bu karşılaşma hayli karışık bir hale geldi. Tottenham galibiyete hasret, üstelik üstüste kötü sonuçlar almaya başladılar. Konuk takım ise uzun soluklu galibiyet hasretini hayli enteresan bi mücadele sonucunda gidermiş oldu. Taraf bahsi yönünden Tottenham elbette öne çıkıyor ancak 2,5 Gol üstü ve Karşılıklı Gol Var tercihleri daha güvenilir.Tahmin: 2,5 Gol Üstü & Karşılıklı Gol Var
KAZANDI !
Eric Cantona adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 110 tahminde
%62.73 Başarılı
%37.27 Başarısız