Toulouse-Montpellier İddaa Tahminleri

Düşüşe devam eden Toulouse evinde Montpellier'i konuk ediyor.

Futbol, Fransa Ligue 1

Çıktıkları son beş karşılaşmadan üç mağlubiyet alan ev sahibi ekip, akıl almaz düşüşüne devam ediyor. Ligin beşinci haftasından dokuzuncu haftasına kadar hakkında olumlu bir çok kelam ettiğim ekip, öyle bir düşüşe geçti ki henüz toparlanabilmiş değiller. İç sahada çıktıkları son iki karşılaşmayı da 2-1'lik skorlarla kaybeden ekip, ilk mağlubiyet ile dört maçlık galibiyet serini de kaybetmiş oldu ve süüregelen düşüşü sona erdirmek için bu maça mutlak üç puan parolası ile çıkacaklardır.

Konuk takım Montpellier, ligin en çok beraberlik alan takımı. Öyle ki çıktığı on dört lig maçından yedisini (%50) beraberlikle sonuçlandıran ekip, bu sonuçlarla ligde on üçüncü sırada yer alıyor. Son dört maçta yenilmezlik serisi yakalayan ekip, bu süreçte üç beraberlik alması nedeniyle lig tablosunun üst sıralarına tırmanma şansını elde edemedi. Hedefleri olan ilk on takım arasına kalma açısından yavaş ve emin adımlarla devam eden ekip, bu karşılaşma ile aynı zamanda ilk deplasman galibiyeti peşinde olacaktır.

Konuk takımın dizilim değiştirmesi nedeni ile sahada tahmin edilemez bir oyun sergilediğini söylemeliyim. Belki de bu kadar çok beraberliğin gelme nedeni de budur. Ev sahibi ekip ise, ateşi körükleyecek kıvılcımın peşinde. Bu kıvılcımı bu karşılaşmadan elde etmeleri için yüksek konsantrasyon ve daha az hata yapmaya ihtiyaçları var. Bu nedenlerle Montpellier'in kaybetse dahi iki farklı skorla kaybetmeyeceği inancındayım.Tahmin: Handikaplı Maç Sonucu 2
Eric Cantona adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 110 tahminde
%62.73 Başarılı
%37.27 Başarısız
Reklamdır
EN ÇOK OKUNANLAR